Klamry plastikowe

Łączenie dwóch pasków lub taśm może być obmyślone na wiele sposobów. Twórcy toreb, plecaków, ubrań i innych przedmiotów często decydują się na tanie i praktyczne klamry zaciskowe. Jest to szybki i bezproblemowy sposób łączenia, z którym poradzi sobie nawet dziecko.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Klamry krawieckie – dobre do wszystkiego?

Jest mnóstwo sytuacji, w których właśnie ten rodzaj zapięcia sprawdzi się najlepiej. Trudno znaleźć porządny sportowy plecak czy torbę, w której nie znalazłaby się ani jedna plastikowa klamra. To samo dotyczy szelek dla czworonogów – dawniej ich regulacja, zapinanie i rozpinanie było nie lada problemem – obecnie niemal wszystkie modele są wyposażone w funkcjonalne plastikowe klamry. A smycze reklamowe z odpinaną końcówką? Żadne inne zapięcie tak do nich nie pasuje, jak właśnie drobna, plastikowa sprzączka. Również niektóre zabawki i gadżety dla dzieci mają takie zapięcia, ponieważ dzięki nim maluch może ćwiczyć sprawność manualną.

Klamry zaciskowe w naszym sklepie

Staramy się zawsze maksymalnie dopasować naszą ofertę do potrzeb klienta, dlatego oferujemy szeroką gamę różnych klamer i klamerek - możesz swobodnie dobrać je do swojego pomysłu pod względem rozmiaru, kształtu czy mechanizmu zapięcia. Przy okazji przedstawiamy ich przykładowe zastosowania.

Dostępne u nas klamry plastikowe są wykonane z wysokiej jakości tworzyw, które gwarantują elastyczność i wytrzymałość łączenia. Duże klamry plastikowe do plecaków są mocne i nie ma obawy, że rozepną się lub połamią nawet w ekstremalnych warunkach. Można ich użyć także przy szyciu szelek/uprzęży dla dużych i silnych psów. Delikatniejsze klamry będą idealne do smyczy lub szelek dla mniejszych zwierzaków. Są lekkie i dyskretne, a przy tym stosunkowo wytrzymałe. Średnie rozmiary przydadzą się do tworzenia nosidełek dla niemowląt oraz praktycznych nerek, plecaków i toreb. Czasami konkretny model ubrania wymaga zastosowania małej sprzączki plastikowej zamiast metalowej – tak jest np. przy zapięciach kostiumów kąpielowych. Nagrzane przez słońce metalowe zapięcie mogłoby poparzyć skórę, a przy plastikowym ten problem się nie pojawi.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą – Klamry plastikowe na miarę Twoich potrzeb czekają na Ciebie w naszym magazynie!