Barwniki do tkanin instrukcja w 5 krokach

Poszukujesz instrukcji jak używać barwnika do tkanin? Postanowiliśmy w 5 punktach opisać cały ten jakże nieskomplikowany proces oraz dodać kilka ważnych uwag płynących z bogatego doświadczenia. Wypisaliśmy także najczęściej spotykane błędy tak żeby nasz artykuł pozwolił na uzyskanie najlepszego efektu farbowania.

Klamry plastikowe – jak dobrać i gdzie użyć

Jest mnóstwo sytuacji, w których właśnie ten rodzaj zapięcia sprawdzi się najlepiej. Trudno znaleźć porządny sportowy plecak, nerkę czy torbę, w której nie znalazłaby się ani jedna klamra plastikowa. To samo dotyczy szelek dla czworonogów – dawniej ich regulacja, zapinanie i rozpinanie było nie lada problemem…

Drapak dla kota DIY

Drapak dla kotów to świetny sposób na zapewnienie tym zwinnym czworonogom odpowiedniej dawki ruchu i zabawy każdego dnia. Może być to prosty słupek do drapania z platformą na górze lub wielki, rozbudowany lunapark z wieloma piętrami,

Tablica sensoryczna – nie kupuj, zrób!

Tablica sensoryczna, znana także jako tablica manipulacyjna, to świetna zabawka dla dzieci w wieku od kilku miesięcy do kilku lat. Pozwala ćwiczyć małe rączki, poznawać prawa fizyki i zająć się zabawą na długi czas – ma w sobie wszystko czego potrzeba, aby uszczęśliwić i malucha, i jego rodziców. Tablica sensoryczna – podstawowa idea Najprościej mówiąc,… Czytaj dalej »

Wiszące doniczki ze skorupy kokosa – proste, urocze i za grosze!

Jeśli jesteś typem człowieka, który zbiera przeróżne dziwne rzeczy, aby kiedyś zrobić z nich coś ciekawego, zapewne zainteresujesz się pomysłem na kokosowe doniczki. Skorupy kokosów mają duży potencjał w projektach DIY i zawsze warto nadać im drugie życie. Dziś proponujemy proste i śmiesznie tanie, a za to wyjątkowe doniczki do powieszenia w ogrodzie, na tarasie… Czytaj dalej »

3 łatwe sposoby na zwężenie ubrania w pasie

Jeśli masz kilka ciuchów, które są za szerokie w pasie, mamy dobrą wiadomość: już niedługo będzie można wyjąć je z szafy i nosić bez ograniczeń! Nawet jeśli jesteś krawieckim beztalenciem, poradzisz sobie ze zwężeniem spodni, spódnicy lub innego ubrania, które ma zaznaczoną talię. Ponieważ to właśnie spodnie i spódnice zwęża się najczęściej, na ich przykładzie… Czytaj dalej »

Montaż moskitiery na okno – za pomocą taśmy rzep DIY

Praktycznie przez 3/4 roku, od wiosny do jesieni, w naszych domach i mieszkaniach borykamy się z wizytami nieproszonych gości. Muchy i komary uprzykrzają nam życie, wlatując przez uchylone okna. Co prawda bieganie i skakanie z packą może być ciekawym sposobem na codzienną dawkę ruchu, jednak nie każdy ma na to ochotę – zwłaszcza, że rozgniecione muchy są wątpliwą ozdobą dla ścian i mebli.