Sznurki

Aktualnie w naszym sklepie posiadamy trzy rodzaje sznurków. Sznurki elastyczne używane do produkcji maseczek, dostępne w wielu kolorach i rozmiarach. Sznurki jutowe często spotykane w robótkach ręcznych oraz szeroko pojętym decoupage, oraz sznurki PP polipropylenowe idealnie nadające się do wykończenia bluz, ściągaczy, czy grubsze używane często do stawiania przy domowych huśtawek dla dzieci.

Podkategorie

  • Sznurek polipropylenowy

    Twórcy różnego rodzaju tekstyliów mają prawdziwe pole do popisu, jeśli chodzi o użycie sznurków. Wiele ubrań wymaga zastosowania ściągaczy, wiele toreb i plecaków zawiązuje się na sznurek, wiele modeli butów posiada sznurówki. Zastosowanie kolorowych, estetycznych sznurków polipropylenowych daje możliwość zamienienia prozaicznego udogodnienia w prawdziwą ozdobę danej rzeczy. Średnice 4 i 5 mm doskonale odnajdują się w wykończeniach krawieckich jak sznurki do bluzy. Za to sznurki PP !0 mm często znajdują zastosowanie w dekoracjach domów czy ogrodów.

  • Sznurki do makramy

    Najwyższej jakości sznurki bawełniane do makramy, plecione są z pojedynczych nitek w ilości zależnej od wybranego rozmiaru. W ofercie posiadamy nawoje o grubości sznurka 3 oraz 5 mm, oraz wielu modnych kolorach. Nasze sznurki do makramy cieszą się bardzo dużą popularnością, z racji iż są one produkowane specjalnie pod rękodzieła typu makrama, łapacze snów czy kwietniki. Doskonale się także sprawdzają do zawieszek przy brelokach, a także wielu innych projektów hand made.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-15 z 16 pozycji

Aktywne filtry