Barwniki do tkanin

Barwniki do tkanin to produkt przechodzący aktualnie drugą młodość. Zastanawiasz się jak odnowić ulubione ubranie? Jak sprawić żeby kolor wyglądał jak nowy? Zastanawiasz się jak uratować pofarbowane lub wyblakłe rzeczy? Czy po prostu chcesz zmienić kolory w swojej szafie? Nic prostszego! Barwniki do tkanin Tekstylek wychodzą na przeciw temu zadaniu. Piękne, żywe a zarazem trwałe kolory są na wyciągniecie ręki wystarczy tylko wybrać swój kolor, w razie potrzeby na naszym blogu znajszedz wszelkie instrukcje użytkowania. 

Barwniki do tkanin - tekstylek.pl

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Barwnik do tkanin bawełnianych

Poszukujesz barwnika do tkanin bawełnianych, który do twoim ubraniom ładny i trwały wygląd? Oto i one barwniki Tekstylek idealnie nadają się do tkanin naturalnych (bawełny, wiskozy, lnu). Wystarczy około jednej godziny i twoje ubrania zmienią się nie do poznania. Dzięki wydajnej formule są to prawdopodobnie najbardziej wydajne produkty na rynku. Jednym opakowaniem możesz pofarbować do 1 kilograma tkaniny.

Barwnik do tkanin bez gotowania

Produkt jest także przeznaczony do farbowania w pralce, pamiętaj jednak o kilku ważnych rzeczach. Nie używaj prania wstępnego wirowania ani żadnych detergentów jak proszek czyszczący.Ustaw program na 90 stopni oraz tkaniny bawełniane. Barwniki tekstylek są proste w użyciu, jednak w razie potrzeby na naszym blogu znajdziesz dokładną instrukcje jak używać barwników do tkanin