Karabińczyki metalowe

Metal od wieków był używany jako materiał do wyrobu wszelkiego rodzaju sprzączek, klamerek i innych zapięć. Dziś w wielu przypadkach zastąpił go plastik, ale bardzo często karabińczyk metalowy będzie lepszym rozwiązaniem niż zapięcie z tworzywa. Solidny, mocny, niezawodny ale także elegancki karabińczyk to podstawa. W naszej wciąż rosnącej ofercie znajdą Państwo karabińczyki do torebki jak i karabińczyki do smyczy reklamowych.

Karabińczyki krawieckie metalowe - tekstylek.pl

Podkategorie

  • Karabińczyki do smyczy

    Karabińczyki do smyczy reklamowych lub identyfikatorów to w aktualnych czasach bardzo popularny produkt z którym spotykamy się niemal codziennie. nasza bogata oferta jest w stanie zaproponować Państwu ten produkt w kilku wariantach kolorystycznych jak i szerokości.

  • Karabińczyki do torebki

    Karabińczyki metalowe do torebki są bardzo ważnym motywem, który razem z innymi metalowymi elementami może przesądzić o wizualnym zwycięstwie lub porażce szytego projektu. Dlatego też mamy tu dla Państwa całą game kolorów jak i rozmiarów do wyboru aby znaleźć coś do każdej torebki.

  • karabińczyki do breloków

    karabińczyki do breloków lub kluczy, dzięki okrągłemu oczku idealnie nadają się do zawieszenia na kółko od kluczy. Idealne jako baza pod produkcję różnorakich zawieszek.

Jest 48 produktów.

Pokazano 1-15 z 48 pozycji

Aktywne filtry

Karabińczyki do torebek

Sprzedażą zapięć tego typu zajmuje się każda porządna pasmanteria. Karabińczyk to element różnych wyrobów tekstylnych. Estetyczne, lśniące zapięcia pasują do wielu modeli toreb, plecaczków, a nawet biżuterii. Oferowane przez nas karabińczyki do torebek są nie tylko funkcjonalne, ale mają też funkcję dekoracyjną.

Karabińczyki do smyczy

Średnie i małe karabińczyki do smyczy dla zwierząt są wyposażone w krętlik, który niweluje skręcanie się taśmy lub linki. Karabińczyk obrotowy sprawia, że zwierzak może szaleć do woli i nawet obracać się w kółko, a smycz pozostanie prosta. Smycze dla ludzi, te zawieszane na szyi, często na końcu mają metalowe zapięcie, tzw. karabińczyk do kluczy. Jest to najwygodniejsza opcja, jeśli chcesz mieć pod ręką kilka pęków kluczy – zamiast przyczepiać do siebie poszczególne kółka (co bywa zabójcze i dla cierpliwości, i dla paznokci), wystarczy spiąć wszystkie karabińczykiem. Do takich celów przydadzą się modele w rozmiarze 20 mm.

Karabińczyk metalowy – jak dobrać odpowiedni?

Wygląd i ogólna estetyka karabińczyka (kolor, kształt itd.) są dość subiektywną sprawą, ale w kwestii rozmiaru należy zwrócić uwagę na oznaczenie w milimetrach. Podany na stronie rozmiar dotyczy szerokości ucha karabińczyka, czyli miejsca, w którym przekładamy taśmę nośną, pasek lub linkę. Przykładowo, karabińczyk 25 mm będzie pasował do taśmy o tej szerokości lub nieco węższej.