Kółka metalowe

Kółka metalowe kaletnicze to elementy mające wiele zastosowań zaczynając od torebek przez wszelkiego rodzaju dodatki odzieżowe jak elementy plecaków czy bikini, aż po biżuterie. Nie tylko elementy ludzkiej odzieży wykorzystują kółka krawieckie, są one także często używane przy produkcji smyczy czy szelek dla psów. Stosowane są jako elementy ozdobne ale także często są najważniejszym i niezastąpionym elementem szytego wykroju. Tak jak kółka otwierane są często jedynie elementem ozdobnym, tak przykładowo już elementy spawane są najważniejszym elementem w wykańczaniu projektów sportowych czy turystycznych. Takich jak przykładowo namioty.

Kółka metalowe kaletnicze - Tekstylek.pl

Podkategorie

  • Kółka metalowe otwierane

    Kółka metalowe otwierane są fantastycznym zamiennikiem do zużytych elementów naszych starych torebek. Eleganckie, trwałe oraz praktyczne, dzięki temu jest to jeden z częściej kupowanych w naszym sklepie produktów. Dostępne w dwóch kolorach i wielu rozmiarach, pozwalają nam się zastosować je w czym tylko zapragniemy. Świetnie pasują do torebek aczkolwiek, znajdują zastosowanie także przy plecakach butach czy najzwyczajniej robią za karabińczyki do kluczy lub szekle. Dzięki swojemu eleganckiemu wyglądowi kółka metalowe otwierane nie pozwalają się nam zamknąć wyłącznie pozwalają się nam zamknąć w jednej kategorii, (jak dodatki do torebek) znajdując zastosowanie gdzie tylko nas wyobraźnia poniesie.

  • Kółka metalowe spawane

    Kółka metalowe spawane są wzmocnioną (o spawane łączenie) wersją zwykłych kółek kaletniczych. Produkty tego typu są z reguły mało popularne i używane raczej przez specjalistów potrzebujących bardziej trwałych półproduktów. Artkuły tego typu idealnie sprawdzają się do produkcji towarów wymagających dużej trwałości jak smycze, szelki dla psów czy uzdy dla koni. Produkt bardzo wysokiej jakości gwarantujący prawdopodobnie jedną z większych wytrzymałości jeżeli chodzi o kółka tych rozmiarów. Kółka idealnie się także sprawdzą w branżach sportowych czy turystycznych, jako elementy plecaków tornistów, namiotów czy innego rodzaju zapięć wymagających kółek.

Jest 59 produktów.

Pokazano 1-15 z 59 pozycji

Aktywne filtry

Kółka kaletnicze są nierozłączną częścią branży krawieckiej. Są one wykorzystywane do projektowania prawie wszystkiego od damskich torebek przez smycze i szelki dla psów, po plecaki i namioty turystyczne. Z czasem z racji na zapotrzebowanie rozszerzono ich ofertę o kółka metalowe spawane czy kółka otwierane do torebek. Starając się także nieustannie poszerzać naszą ofertę dodaliśmy warianty kolorystyczne.

Kółka otwierane do torebek nadają się idealnie jako element breloczków, baza do zawieszek, ozdoba przy plecakach bądź spodniach, mogą także być łącznikiem miedzy dwoma taśmami. Jednak głównym ich zastosowaniem damskie torebki, a to z racji na swój elegancki wygląd oraz dużą wytrzymałość.

Kółka metalowe spawane używane są do bardziej wymagających projektów. W dużej mierze używane są tam gdzie poddawane są pracy pod dużą siłą rozciągającą, gdzie zwykłe kółka mogłyby się najzwyczajniej otworzyć. Idealnym przykładem jest psia smycz gdzie takowe kółko jest nieustannie poddawane ciągnięciu czy szarpaniu.