Drewniane

Podkategorie

  • Koraliki drewniane do...

    Koraliki drewniane do makrmy są produktem niezwykle popularnym wśród fanów rękodzieła, gdyż potrafią wzbogacić wiele projektów handmade. Bardzo często są stosowane także do ręcznie robionych kwietników czy łapaczy snów. Są one także używane wraz z karabińczykami do breloczków do tworzenia wisiorków czy innej ręcznie robionej biżuterii. W naszej ofercie znajdą Państwo cały wachlarz rozmiarów od 8 mm aż po 4 centymetrowe duże korale. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są bardzo dobrze oszlifowane i nie posiadają żadnych zadziorów czy innych uszczerbków. Dzięki swojej wysokiej jakości powstają z nich idealne naszyjniki oraz bransoletki.

  • Kółka drewniane do...

    Drewniane kółka używane do wykonywania makramy zwane także dzięki swojemu zastosowaniu kółkami do karniszy czy kółkami do kwietników. Są niejako produktem bazowym bez którego ciężko wykonać ciekawsze projekty. Wykonane z drzewa bukowego, w bardzo wysokiej jakości. Kółeczka świetnie sprawdzają się w połączeniu ze sznurkami bawełnianymi a to z racji na oszlifowanie i brak zadziorów o które sznurek mógłby haczyć. Bardzo dobrze się sprawdzają przy projektach rękodzielniczych jak kwietniki, łapacze snów czy makrama i jej pochodne projekty. Do drewnianych kółek polecamy w pakiecie także drewniane korale, czy drążki do makramy na których można będzie zawiesić nasz piękny projekt.

  • Drążki drewniane do...

    Drewniany drążek do makramy idealnie nadający się do zawieszenia naszych zaplatanek czy kwietników. Drążki o szerokości 30 centymetrów będą dobrze pasować do większości projektów. Same drążki są bardzo wysokiej klasy zrobione z drewna bukowego, oszlifowane dzięki czemu nie posiadają zadziorów. Drążki są naturalne nie były lakierowane ani malowane. Można je dzięki temu samodzielnie pomalować lub dostosować do swoich potrzeb za pomocą lakieru czy innych impregnatów. Solidne drewno o grubości 15mm czy 20 mm daje nam pewność dużej wytrzymałości i daje stabilną bazę dla naszej pracy. Świetnie się łączą z kółkami, koralami czy sznurkami bawełnianymi.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry