Plastikowe

Dodatki krawieckie plastikowe

Galanteria plastikowa to elementy służące do wykończeń różnego rodzaju toreb, plecaków czy bluz. W kategorii tej znajdą Państwo karabińczyki, klamry, półkola, regulatory czy stopery. Dzięki dużemu wyborowi jesteśmy pewni że uda się wykończyć każdy szyty element.

Podkategorie

 • Klamry

  Klamry plastikowe do plecaków

  Jest mnóstwo sytuacji, w których właśnie ten rodzaj zapięcia sprawdzi się najlepiej. Trudno znaleźć porządny sportowy plecak, nerkę czy torbę, w której nie znalazłaby się ani jedna plastikowa klamra. To samo dotyczy szelek dla czworonogów, dawniej ich regulacja, zapinanie i rozpinanie było nie lada problemem. Obecnie niemal wszystkie modele są wyposażone w funkcjonalne plastikowe klamry które świetnie się uzupełniają z taśmami polipropylenowymi. Żadne inne zapięcie tak do nich nie pasuje, jak właśnie drobna, plastikowa sprzączka. Również niektóre zabawki i gadżety dla dzieci mają takie zapięcia, ponieważ dzięki nim maluch może ćwiczyć sprawność manualną.

 • Regulatory

  Wiele przedmiotów, które są wyposażone w pasy, paski czy taśmy, wymaga dostosowania długością do potrzeb użytkownika. Dobrym przykładem jest nosidełko dla dziecka, trzeba je dopasować i pod kątem malucha, i osoby, która ma go nosić. Nasze regulatory często także są używane do plecaków, saszetek, nerek czy szelek. To wszystko wymaga niezawodnej regulacji. Na przestrzeni lat metody wydłużania i skracania taśm do plecaków były udoskonalane, ale ostatecznie za najlepszą uważa się zwykły, prosty regulator plastikowy lub metalowy. Ich niepodważalną pozycje w przyborniku każdej krawcowej możemy ocenić spoglądając na dziecięce plecaki czy nerki, które nie mogą się obejść bez regulatora taśmy.

 • Końcówki do sznurka

  Końcówki do sznura posiadają z jednej strony funkcję ozdobną z drugiej jednak strony mogą pomóc powstrzymaniu sznurka przed przeciągnięciem. Nie ma chyba osoby która z uśmiechem zaobserwowałaby fakt że niechcący zbyt mocno przeciągnęła sznurek przez co druga jego część została wciągnięta do wnętrza kaptura bądź spodni dresowych. Właśnie przed takimi sytuacjami chronią nas końców do sznurków. Końcówka ta która w większości przypadków jest większa od dziurki w materiale nie da się tak łatwo przeciągnąć do wnętrza.

 • Stopery do sznurka

  Stopery do sznurka, sznurek oraz końcówki do sznurka to nierozłączne trio w większości kapturów przy bluzach czy odzieży sportowej. Stopery pełnią rolę trochę ściągacza, przykładowo w spodniach dresowych wystarczy zaciągnąć stoper dzięki czemu nie musimy wiązać sznureczków na kokardkę. Mają jednak także troszkę funkcję ozdobną. Służą do blokowania sznurka, ściągania sznurków w spodniach dresowych, ale także torbach plecakach, kurtkach oraz do rękodzieła. Są proste do zainstalowania i poradzi sobie z tym każdy, nawet całkowity krawiecki laik. Naszym sklepie staramy się zwłaszcza w tej kategorii móc oferować Państwu wiele różnorodnych modeli w wielu kolorystycznych wariantach.

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-15 z 35 pozycji

Aktywne filtry