Plastikowe

Dodatki krawieckie plastikowe

Galanteria plastikowa to elementy służące do wykończeń różnego rodzaju toreb, plecaków czy bluz. W kategorii tej znajdą Państwo karabińczyki, klamry, półkola, regulatory czy stopery. Dzięki dużemu wyborowi jesteśmy pewni że uda się wykończyć każdy szyty element.

Podkategorie

  • Klamry

    Klamry plastikowe do plecaków

    Jest mnóstwo sytuacji, w których właśnie ten rodzaj zapięcia sprawdzi się najlepiej. Trudno znaleźć porządny sportowy plecak, nerkę  czy torbę, w której nie znalazłaby się ani jedna plastikowa klamra. To samo dotyczy szelek dla czworonogów – dawniej ich regulacja, zapinanie i rozpinanie było nie lada problemem – obecnie niemal wszystkie modele są wyposażone w funkcjonalne plastikowe klamry. Żadne inne zapięcie tak do nich nie pasuje, jak właśnie drobna, plastikowa sprzączka. Również niektóre zabawki i gadżety dla dzieci mają takie zapięcia, ponieważ dzięki nim maluch może ćwiczyć sprawność manualną.

  • Regulatory

    Wiele przedmiotów, które są wyposażone w pasy, paski czy taśmy, wymaga dostosowania długością  do potrzeb użytkownika. Dobrym przykładem jest nosidełko dla dziecka – trzeba je dopasować i pod kątem malucha, i osoby, która ma go nosić. Nasze regulatory często także są używane do plecaków, saszetek, nerek czy szelek. To wszystko wymaga niezawodnej regulacji. Na przestrzeni lat metody wydłużania i skracania pasków były rozwijane i udoskonalane, ale ostatecznie za najlepszą uważa się zwykły, prosty regulator plastikowy lub metalowy.

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-15 z 36 pozycji

Aktywne filtry