Metalowe

Dodatki krawieckie metalowe

W dziale z metalową galanterią znajdą Państwo metalowe karabińczyki, półkola, kółka, regulatory i wszystko co niezbędne  do wykończeń krawieckich. Wszystkie elementy są wysokiej jakości i z pewnością zostaną docenione przez krawcowe jak i kaletników.

Metalowe dodatki krawieckie - tekstylek.pl

Podkategorie

 • Karabińczyki metalowe

  Metal od wieków był używany jako materiał do wyrobu wszelkiego rodzaju sprzączek, klamerek i innych zapięć. Dziś w wielu przypadkach zastąpił go plastik, ale bardzo często karabińczyk metalowy będzie lepszym rozwiązaniem niż zapięcie z tworzywa. Solidny, mocny, niezawodny ale także elegancki karabińczyk to podstawa. W naszej wciąż rosnącej ofercie znajdą Państwo karabińczyki do torebki jak i karabińczyki do smyczy reklamowych.

 • Kółka metalowe

  Kółka metalowe kaletnicze to elementy mające wiele zastosowań zaczynając od torebek przez wszelkiego rodzaju dodatki odzieżowe jak elementy plecaków czy bikini, aż po biżuterie. Nie tylko elementy  ludzkiej odzieży wykorzystują kółka krawieckie, są one także często używane przy produkcji smyczy czy szelek dla psów.

 • Półkola metalowe

  Półkole metalowe, wbrew pozorom, jest bardzo ważnym pół produktem w przemyśle kaletniczym. Nie jest tak widoczne jak tkaniny, nici, lamówki i taśmy, ale często gra kluczową rolę podczas wykonywania i użytkowania produktów z tej branży. Trudno sobie bowiem wyobrazić torbę, plecak, czy szelki bez metalowych elementów, umożliwiających ich zapinanie i regulację. Półkola metalowe są powszechnie wykorzystywane przez twórców tego typu rzeczy, ale nie tylko takich – są przydatne w różnych projektach DIY, takich jak sprytne domowe gadżety czy zabawki.

 • Zapięcie magnetyczne

  Zapięcia magnetyczne do torebek to dwie elegancko wykończone strony magnesu gotowe do montażu w torebce oraz po stronie zamykającej. Zapięcia te bardzo dobrze sprawują się także w teczkach, plecakach ale także portmonetkach czy aktówkach. Elementy pokryte zostały powłoka galwaniczną dzięki czemu moją zwiększona odporność na zarysowania czy korozję.

Jest 101 produktów.

Pokazano 1-15 z 101 pozycji

Aktywne filtry