Metalowe

Dodatki krawieckie metalowe

W dziale z metalową galanterią znajdą Państwo metalowe karabińczyki, półkola, kółka, regulatory i wszystko co niezbędne  do wykończeń krawieckich. Wszystkie elementy są wysokiej jakości i z pewnością zostaną docenione przez krawcowe jak i kaletników.

Metalowe dodatki krawieckie - tekstylek.pl

Podkategorie

 • Karabińczyki metalowe

  Karabińczyki metalowe to jedne z naszych głównych produktów. Mimo dostępności w wielu rozmiarach oraz kolorach staramy się stale poszerzać naszą ofertę o ich nowe rodzaje. Metal od wieków był używany jako materiał do wyrobu wszelkiego rodzaju sprzączek, klamerek i innych zapięć. Dziś w wielu przypadkach zastąpił go plastik, ale prawie zawsze karabińczyk metalowy będzie lepszym rozwiązaniem niż zapięcie z tworzywa. Solidny, mocny, niezawodny ale także elegancki karabińczyk to podstawa. W naszej wciąż rosnącej ofercie znajdą Państwo karabińczyki do torebki, smyczy czy breloków, aczkolwiek w połączniu ze sznurkami bawełnianymi możemy z nich wykonać także piękne zawieszki.

 • Kółka metalowe

  Kółka metalowe kaletnicze to elementy mające wiele zastosowań zaczynając od torebek przez wszelkiego rodzaju dodatki odzieżowe jak elementy plecaków czy bikini, aż po biżuterie. Nie tylko elementy ludzkiej odzieży wykorzystują kółka krawieckie, są one także często używane przy produkcji smyczy czy szelek dla psów. Stosowane są jako elementy ozdobne ale także często są najważniejszym i niezastąpionym elementem szytego wykroju. Tak jak kółka otwierane są często jedynie elementem ozdobnym, tak przykładowo już elementy spawane są najważniejszym elementem w wykańczaniu projektów sportowych czy turystycznych. Takich jak przykładowo namioty.

 • Półkola metalowe

  Półkole metalowe, wbrew pozorom, jest bardzo ważnym pół produktem w przemyśle kaletniczym. Nie jest tak widoczne jak tkaniny, nici, lamówki i taśmy, ale często gra kluczową rolę podczas wykonywania i użytkowania produktów z tej branży. Trudno sobie bowiem wyobrazić torbę, plecak, czy szelki bez metalowych elementów, umożliwiających ich zapinanie i regulację. Półkola metalowe są powszechnie wykorzystywane przez twórców tego typu rzeczy, ale nie tylko takich – są przydatne w różnych projektach DIY, takich jak sprytne domowe gadżety czy zabawki. Tworzą świetne połączenia z kółkami metalowymi, regulatorami czy klamrami.

 • Zapięcie magnetyczne

  Zapięcia magnetyczne do torebek to dwie elegancko wykończone strony magnesu gotowe do montażu w torebce oraz po stronie zamykającej. Zapięcia te bardzo dobrze sprawują się także w teczkach, plecakach ale także portmonetkach czy aktówkach. Elementy pokryte zostały powłoka galwaniczną dzięki czemu moją zwiększona odporność na zarysowania czy korozję.

Jest 149 produktów.

Pokazano 1-15 z 149 pozycji

Aktywne filtry