Karabińczyki do smyczy

Karabińczyki do smyczy reklamowych lub identyfikatorów to w aktualnych czasach bardzo popularny produkt z którym spotykamy się niemal na każdym kroku. Widzimy je często zawieszone na tasiemkach reklamowych, lecz także przy różnego rodzaju breloczkach, zawieszkach czy ozdobnych makramach. Nasza bogata oferta jest w stanie zaproponować Państwu ten produkt w kilku wariantach kolorystycznych jak i szerokości. Poniżej przedstawiamy Państwu karabińczyki do smyczy w najpopularniejszych kolorach jak srebrny oraz złoty, jednak oferujemy także kolory czarny jak i starego złota. Warianty szerokości naszych produktów mieszczą się miedzy 15 a 25 milimetrów. 

Karabińczyki do smyczy - tekstylek.pl

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-15 z 27 pozycji

Aktywne filtry

Karabińczyk rybka

Karabińczyki te ze względu na swój kształt zostały pieszczotliwe nazwane „rybką”, gdyż nie trzeba wielkiego wysiłku aby w jego konturach dostrzec radosnego wodnego stworka. Posiadają one krętlik dzięki czemu mogą się okręcać na taśmie bez plątania jej. Można stosować łącznie z kółkami metalowymi czy półkolami, tworząc z nich nie zliczone piękne projekty. Karabińczyki do smyczy typu rybka są najpopularniejszym modelem używanym przez domowe manufaktury produkujące rękodzieła, to dzięki swoim nie wielkim rozmiarom połączonej z dużą wytrzymałością oraz eleganckiemu wyglądowi.

Karabińczyk do makramy

Zyskały one również uznanie u fanów macramy przy wykończaniu, oraz przy breloczkach z mini makramami. Pozwalają wzbogacić makramowy projekt o zawieszkę czy dać jej możliwość powieszenia na ścianie. Dzięki swojej różnorodności kolorów w naszej ofercie, na pewno znajdziesz coś pasującego do koloru twojej makramy.