Karabińczyki do torebki

Karabińczyki metalowe do torebki są bardzo ważnym motywem, który razem z innymi metalowymi akcesoriami może przesądzić o wizualnym zwycięstwie lub porażce szytego projektu. Dlatego też mamy tu dla Państwa całą gamę kolorów jak i rozmiarów do wyboru aby znaleźć coś do każdej torebki czy innego najbardziej wyszukanego projektu. Wiedząc jak bardzo ważnym elementem życia dla kobiety jest torebka, staramy się ciągle poszerzać naszą ofertę w tej kategorii, dodając do niej co chwila nowe modele karabińczyków. Warto zatem zwrócić uwagę na karabińczyki okrągłe otwierane, które niedawno dodaliśmy do naszej oferty a stały się absolutnym hitem tego lata.

Karabińczyki do torebki - tekstylek.pl

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Karabińczyk do torebki złoty

Jak wiadomo najlepiej prezentującym się kolorem przy każdej torebce jest kolor złoty (kto by pomyślał :)) Dlatego też jest on najczęściej wybieranym zamiennikiem uszkodzonych czy zużytych karabińczyków przy naszych torebkach. Wymiana takiego karabińczyka zależnie od torebki jest zazwyczaj procesem kilku do kilkunastu minut. Po szybkiej naprawie możemy ponownie cieszyć się z użytkowania naszej ulubionej torebki.

 

Karabińczyki do rękodzieła

Karabińczyki do torebki mogą także być idealnym uzupełnieniem makramowych projektów czy wszelkiego rodzaju rękodzieła. Swoim eleganckim wyglądem proszą się także o połączenie z sznurkami bawełnianymi, obiecując w zamian otrzymanie przepięknych breloczków własnej produkcji, mogą stanowić idealne zawieszenie do kwietników czy jako eleganckie wykończenie innych elementów kobiecej galanterii.