Barwnik do tkanin Niebieski - tekstylek.pl
search
  • Barwnik do tkanin Niebieski - tekstylek.pl
  • Barwnik do tkanin Niebieski - tekstylek.pl
  • Barwnik do tkanin Niebieski - tekstylek.pl

Barwnik do tkanin Niebieski

11,99 zł
Brutto

Barwnik do tkanin niebieski od Tekstylek.pl to proste szybkie oraz wyjątkowo równomierne farbowanie. Odnów kolory swoich ulubionych ubrań lub daj im całkowicie nowe życie. Idealnie nadaje się do tkanin bawełnianych oraz farbowania w garnku i pralce.

  • Bezpieczny dla pralki
  • Zawartość opakowania starcza na około 1 kg tkaniny
  • Efekty mogą inne od koloru na opakowaniu zależnie od sposobu prania, ilości tkaniny oraz pralki.
  • Barwnik do tkanin bawełnianych, wełnianych lnu oraz wiskozy. Nie farbuje tkanin sztucznych jak poliester czy naprasowanek.
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Barwniki do tkanin Tekstylek to wyjątkowo trwałe jak i efektowne w działaniu produkty. Sprawdz je w działaniu i baw się doskonale dodając starym ubraniom nowy wygląd.

Sposób użycia:

Barwienie tkanin w garnku: podgrzać wodę do około 60 stopni Celsjusza, następnie wsypać zawartość opakowania, po czym włożyć tkaninę. Mieszając co jakiś czas utrzymywać temperaturę przez około 40 minut. Po zakończonym procesie zdjąć z gazu i pozostawić tkaninę w garnku do całkowitego ostygnięcia. Po przeprowadzonym procesie farbowania wypłukać tkaninę z resztek farby prać w max temperaturze max 40 Stopni.

Farbowanie tkanin w pralce: Zawartość opakowania wsypać bezpośrednio do bębna na przygotowaną tkaninę. Ustawić na pranie syntetyczne 60 stopni Celsjusza bez wirowania oraz prania wstępnego. Po przeprowadzonym farbowaniu wypłukać resztę farby z tkaniny oraz następne prania przeprowadzić w maksymalnej temperaturze do 40 stopni

Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź nasz poradnik Barwniki do tkanin instrukcja.

Tekstylek
77 Przedmioty

Opis

Kolor
Niebieski

Specyficzne kody

EAN13
5904139146132
Nowy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.