Taśma rzep samoprzylepna 25 mm biała (haczyki) - 25 metrów
search
  • Taśma rzep samoprzylepna 25 mm biała (haczyki) - 25 metrów

Taśma rzep samoprzylepna 25 mm biała (haczyki) - 25 metrów

28,00 zł
Brutto

Rzepy samoprzylepne

Wiele problemów okazuje się błahostką, gdy okazuje się, że można je rozwiązać za pomocą tak prostej rzeczy jak rzep samoprzylepny. Połączenie na rzep jest znane od pokoleń, ale było stosowane głównie w przemyśle tekstylnym. Dziś, dzięki nowoczesnym technologiom i dobrej jakości klejom, możemy zaproponować Państwu taśmy rzepowe samoprzylepne, które można wykorzystać także w rękodziele, wystroju wnętrz i nieskończonej ilości projektów DIY.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Jakie zalety ma taśma rzepowa z klejem?

Po pierwsze, użycie rzepów nie niszczy powierzchni i przedmiotów, jakie chcemy połączyć. Zamiast wiercenia, przykręcania i przybijania można umieścić taśmę z rzepem w wybranym miejscu, docisnąć  i gotowe! Jest to dobry sposób np. na wieszanie obrazów na ścianach czy ustabilizowanie wykładziny podłogowej. Jeśli trzeba będzie zmienić wystrój, wystarczy delikatnie odkleić rzep – ściana, podłoga czy mebel pozostaną nienaruszone.

Taśma z rzepem samoprzylepna jest też niezastąpiona, kiedy chcemy mieć możliwość szybkiego rozłączenia sczepionych przedmiotów. Warsztatowy przybornik, tablica sensoryczna dla dziecka albo misterna dekoracja z lampek świątecznych to tylko niektóre sposoby wykorzystania takiego połączenia.

Samoprzylepny rzep można zamówić w wielu różnych rozmiarach i kształtach, aby idealnie pasował do dowolnego pomysłu czy projektu. Ponadto, rzepy mogą być wykonane z różnych materiałów, co przekłada się na ich właściwości – zachęcamy do zapoznania się z opisami poszczególnych produktów, aby dowiedzieć się więcej.

 

Jedną z sytuacji, w których taśma rzepowa samoprzylepna jest praktycznie niezastąpiona, jest montaż moskitiery w oknie. Takie rozwiązanie pozwala na sprawne i szybkie zamontowanie siatki bez naruszania konstrukcji okna, co jest bardzo ważne dla jego szczelności i długowieczności. Rzep samoprzylepny do moskitiery  jest na tyle dyskretny, że nie wpływa na estetykę i użytkowanie okna. Konieczna co jakiś czas wymiana siatki jest dziecinnie prosta i nie wymaga odczepiania rzepowej taśmy, która może spełniać swoją rolę przez wiele lat.

Tekstylek
211
1 Przedmiot

Opis

Długość
25 metrów
Szerokość
25 mm
Kolor
Biały
Strona
Haczyki
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.