Taśmy

Taśmy krawieckie i odzieżowe

Taśmy pasmanteryjne od setek lat znane jako idealny element do ozdabiania czy wykończania szytych przez nas produktów. Sprawdzają się w produkcji namiotów, odzieży, butów, praktycznie wszystkim. Nie dziwi zatem szeroka gama dostępnych na rynku różnorakich taśm. Bawełniane polipropylenowe, rzep, jutowe, można by je tak wymieniać a następnie rozdzielić na kolory czy zastosowanie. W sklepie Tekstylek staramy się cały czas poszerzać naszą ofertę więc zapraszamy do zapoznania się z nią.

Podkategorie

  • Taśmy nośne lamówki

    Poza typowym obszywaniem ubrań, lamówki mogą być wykorzystane do roli ozdobnego ściągacza (np. kaptura czy gorsetu). Bardzo popularne jest obszywanie firan lamówkami z gładkich materiałów, takich jak atłas. Wychodząc poza tekstylia, Taśmy nośne znajdą zastosowanie w wielu projektach DIY, zabawkach, ozdobach świątecznych itd. Nasz sklep oferuje szeroką gamę wzorów, kolorów i rozmiarów, aby bez problemu udało się dobrać idealną lamówkę do swojego – nawet najbardziej szalonego – pomysłu.

  • Taśmy rzep

    Ręcznie wykonane zabawki są coraz popularniejsze. Ich twórcy chętnie korzystają z zalet takiej taśmy. Na rzep można przyczepiać elementy tablic sensorycznych czy miękkich, materiałowych książeczek, które są bardzo chętnie kupowane dla niemowlaków. Taśmy rzepowe są także niezastąpione przy porządkowaniu różnych plączących się przedmiotów, np. kabli. Można z nich zrobić wygodne zapięcie do nart, wędek czy innego sprzętu sportowego lub rekreacyjnego, który powinien być transportowany ostrożnie i w stabilnych warunkach. Wszelkie organizery i przyborniki (np. warsztatowe) także nierzadko są wyposażone w rzepy.

Jest 38 produktów.

Pokazano 1-15 z 38 pozycji

Aktywne filtry