Taśmy rzep

Ręcznie wykonane zabawki są coraz popularniejsze. Ich twórcy chętnie korzystają z zalet takiej taśmy. Na rzep można przyczepiać elementy tablic sensorycznych czy miękkich, materiałowych książeczek, które są bardzo chętnie kupowane dla niemowlaków. Taśmy rzepowe są także niezastąpione przy porządkowaniu różnych plączących się przedmiotów, np. kabli. Można z nich zrobić wygodne zapięcie do nart, wędek czy innego sprzętu sportowego lub rekreacyjnego, który powinien być transportowany ostrożnie i w stabilnych warunkach. Wszelkie organizery i przyborniki (np. warsztatowe) także nierzadko są wyposażone w rzepy.

Podkategorie

  • Taśma rzepowa

    Niektóre wyroby pasmanteryjne mają bardzo wiele potencjalnych zastosowań. Jednym z takich uniwersalnych produktów jest taśma rzepowa. Najczęściej stosuje się ją oczywiście przy tworzeniu ubrań i butów, ale można z jej pomocą wyczarować naprawdę użyteczne, a przy tym estetyczne przedmioty.

  • Rzepy samoprzylepne

    Wiele problemów okazuje się błahostką, gdy okazuje się, że można je rozwiązać za pomocą tak prostej rzeczy jak samoprzylepny rzep. Połączenie na rzep jest znane od pokoleń, ale było stosowane głównie w przemyśle tekstylnym. Dziś, dzięki nowoczesnym technologiom i dobrej jakości klejom, możemy zaproponować Państwu taśmy rzepowe samoprzylepne, które można wykorzystać także w rękodziele, wystroju wnętrz i nieskończonej ilości projektów DIY.

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-15 z 28 pozycji

Aktywne filtry